Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues AVerMedia Extreme Cap UVC BU110, bardhë

Kodi i produktit:
233378
Dizajnuar për:
Kamerë, pajisje celulare, laptop, kompjuter
Formati i kompresimit të videove:
MJPEG, YUY2
Funksione:
Rezolucion 1080p
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61BU1100A0AB

Si të porosisim në Gjirafa50?

251.50 
Ju kurseni : 6.00   (2%)
245.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ExtremeCap UVC është një konvertues HDMI-USB 3.0 që dërgon video në një pajisje ose laptop për të kapur video dhe për ti bartur ato. Kompakt dhe e qëndrueshme ExtremeCap UVC është projektuar për profesionistët që kërkojnë lëvizshmëri dhe cilësi. Thjesht lidhni DSLR-në tuaj me telefonin tuaj celular përmes ExtremeCap UVC, hapni një aplikacion streaming i cili mbështet kamerën USB dhe gati për të shpërndar video me rezolucion të lartë deri në 1080p 60fps. Mbështet rezolucione: 640x480, 720x480, 720x576, 800x600, 1024x768, 1280x720, 1280x1024, 1600x1200 dhe 1920x1080. Formati i videove është MJPEG dhe YUY2. Audio me frekuencë 48 kHz PCM transmetohet nëpërmjet HDMI. Posedon porte si: USB 3.0 dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë, pajisje celulare, laptop, kompjuter
Formati i kompresimit të videove:
MJPEG, YUY2
Funksione:
Rezolucion 1080p
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61BU1100A0AB
Lansuar:
28. 3. 2018
Lidhësit:
HDMI
Lloji:
Jashtëm
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
USB-C 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE