Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit AVerMedia Live Gamer EXTREME 2 (GC551), USB 3.1

Kodi i produktit:
239338
Dizajnuar për:
Konzolë për lojëra, laptop
EAN:
4710710678968
Formati i kompresimit të videove:
MPEG4
Funksione:
Transmetime direkte, incizime Full HD/60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ka aftësinë për të regjistruar video Full HD, duke ofruar teknologji të re për Ultra HD 4K duke luajtur në 60 korniza për sekondë (pass-through mode). Karta ofron një shumëllojshmëri veçorish dhe pajisjesh si Multistream, Audio Mixer dhe më shumë. RECentral ju lejon të shfrytëzoni potencialin e saj të plotë. Karta jepet me programin e redaktimit të CyberLink PowerDirector 15. Një ndërfaqe USB 3.1 (hyrje) dhe një HDMI (dalje) janë të disponueshme për të lidhur kartën me kompjuterin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Konzolë për lojëra, laptop
EAN:
4710710678968
Formati i kompresimit të videove:
MPEG4
Funksione:
Transmetime direkte, incizime Full HD/60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61GC5510A0AP
Lansuar:
5. 7. 2018
Lidhësit:
HDMI (hyrës/dalës)
Lloji:
Jashtëm
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
USB-C 3.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE