Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë për regjistrim TV AVerMedia Live Gamer ULTRA GC573 4K (PCI-e)

Kodi i produktit:
246436
Dizajnuar për:
Konzolë e lojërave, laptop, kompjuter
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4710710678982
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265, MPEG4
Funksione:
Streaming, incizime 4K/60Hz, incizime Full HD/240Hz

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
246.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një inçizues videolojrash të kualitetit mëse të lartë. Ky produkt ofron mbështetje për rezolucion 4K pa hasjen e ndonjë problemi. Dallohet me dimensione prej 125 x 151 x 21.5 mm dhe vjen me një peshë mjaft të lehtë prej vetëm 208 g. Njëkohësisht ky produkt vjen me një kartelë të brendshme shumë të avancuar që shërben për editimin e videove të ndryshme. Mundëson inqizimin e kualitetit të lartë deri në 2160p60 HDR / 1440p144 / 1080p240 për sa i përket formatit. Po ashtu ky produkt ka edhe RBG Illumination që mundëson një ndricim mëse adekuat për pajisjen tuaj. E gjithë kjo po ashtu komplementohet nga RECentral që operon në mënyrë mëse të rrjedhshme dhe ofron mundësi të mëtejme për streaming.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Konzolë e lojërave, laptop, kompjuter
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4710710678982
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265, MPEG4
Funksione:
Streaming, incizime 4K/60Hz, incizime Full HD/240Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61GC5730A0AS
Lansuar:
17. 10. 2018
Lidhësit:
HDMI 2.0 (hyrëse/dalëse)
Lloji:
Brendshëm
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
PCI-E

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE