Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i jashtëm për TV AverTV Hybrid Volar T2 (H831), i zi

Kodi i produktit:
213816
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710676728
Formati i kompresimit të videove:
MPEG2, MPEG4
Funksione:
3DTV Ready, EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 
Ju kurseni : 9.00   (8%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi tokësor AVerTV Hybrid Volar T2 ju mundëson që të shikoni programe live dhe HD në kompjuterin dhe telefonin tuaj pa internet. Me aplikacionin HomeFree TV mund t'i shikoni të gjitha filmat dhe serialet e juaja të preferuara në pesë pajisje në të njëjtën kohë. Marrësi përshtatet me standarded e TV DVB-T / T2 dhe PAL / SECAM / NTSC. Ka një input 75O dhe antena FM e S-Video janë të bashkangjitura. Funksionet tjera përfshijnë: regjistrimin e programeve, TimeShift, EPG dhe Teletext. Pjesë e paketës janë dhe telekomanda dhe softueri AVer TV 3D HomeFree.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710676728
Formati i kompresimit të videove:
MPEG2, MPEG4
Funksione:
3DTV Ready, EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61H831HBF0AB
Komandë:
Lidhësit:
Antenë për TV
Lloji:
Jashtëm
Lloji i marrësit:
DVB-T, DVB-T2
Lloji i marrësit për TV:
Analog, digjital
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE