Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i jashtëm për TV Evolveo Sigma T2, SB 2.0, EPG

Kodi i produktit:
218951
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265, MPEG2, MPEG4
Funksione:
EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SGA-T2-HEVC

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi EVOLVEO Sigma T2 është marrës i gjeneratës së re me mbështetje për H.265/ HEVC, i cili është një standard i ri DVB-T2 me kodim më efektiv, i cili redukton rrjedhën e të dhënave duke ruajtur në mënyrë perfekte cilësinë e imazhit krahasuar me paraardhësit e tij H.264. Marrës i jashtëm siguron funksionet EPG, TimeShift dhe Teletext. Udhëzuesi elektronik i programit (EPG) ofron informacion se kur transmetohen programet televizive dhe kur jepen premierat e filmave. Lejon akordimin e radios DVB-T / T2 dhe regjistrimin e filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara. Ka edhe akordim automatik dhe manual. Ai lidhet me pajisjen nëpërmjet një lidhjeje USB 2.0. Antena DVB-T2 e përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
Formati i kompresimit të videove:
H.264, H.265, MPEG2, MPEG4
Funksione:
EPG, Teletext, Timeshift, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SGA-T2-HEVC
Lidhësit:
MCX (antenë)
Lloji:
Jashtëm
Lloji i marrësit:
DVB-T, DVB-T2, Radio (Digjital)
Lloji i marrësit për TV:
Digjital
Prodhuesi:
Evolveo
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE