Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB TV Tuner AVerMedia DVB-T2 TD310, i bardhë

Kodi i produktit:
192109
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710677411
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Funksione:
3DTV Ready, konvertime në 2D dhe 3D, rezolucion 1080, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AverMedia TD310 është një akordues për TV me kualitet të lartë dhe ndërfaqe USB. Ky produkt është dizajnuar për desktop dhe notebook. Ofron mbështetje për DVB-T / T2 dhe kabllo DVB-X duke përfshirë formatin HD deri në 1080i. Akorduesi ofron mundësinë e inçizimit të videove dhe posedon një telekomandë kontrolli si dhe një antenë. Produkti në fjalë vjen në ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4710710677411
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Funksione:
3DTV Ready, konvertime në 2D dhe 3D, rezolucion 1080, mundësi incizimi në TV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
61TD3100A0AC
Komandë:
Lansuar:
7 Qershor 2016
Lidhësit:
MCX (antenë)
Lloji:
Jashtëm
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Lloji i marrësit për TV:
Digjitale, kabllo, kombinuar
Prodhuesi:
AVerMedia
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE