Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Moduli SMIT Irdeto

Kodi i produktit:
102459
EAN:
8594163270452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COMMIRX
Lansuar:
27 Janar 2012
Prodhuesi:
Smit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 
Ju kurseni : 3.00   (6%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Moduli me qasje të kushtëzuar SMIT Irdeto është një hardware i ri për marrës satelitor me hapësirë CI / CI. Ajo është projektuar për Irdeto PI-SYS dhe i përdor kartelat për të deshifruar Irdeto (ICE) Skylink, CS Link dhe programet Freese. Moduli ofron një meny të thjeshtë në gjuhën angleze dhe është në përputhje me shumicën e pranuesve. Përditësimet e softuerit janë të mundshme përmes satelitit direkt nëpërmjet OTA-ës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163270452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
COMMIRX
Lansuar:
27 Janar 2012
Prodhuesi:
Smit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE