Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pranues sinjalesh Denon AVR-S650H, i zi

Kodi i produktit:
262826
AirPlay:
Lartësia mm:
151
Trashësia mm:
339
Spotify:
Prodhuesi:
Denon

Si të porosisim në Gjirafa50?

473.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ndërthurr teknologjinë më të fundit të videos dhe audios. Përputhet plotësisht me televizorë me rezolucion 4K, duke përfshirë këtu edhe veçoritë si Dolby Vision dhe HDR. Falë teknologjisë së integruar wireless HEOS, ju mundeni të dëgjoni muzikë online si në Spotify, Tidal, radio Internet, etj. Ka Bluetooth dhe WiFi. Mund të kontrollohet përmes zërit tuaj dhe shërbimit Amazon Alexa.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AirPlay:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Cilësitë e audios:
Audyssey APP support, Dynamic EQ, Dynamic Volume, MultEQ
EAN:
4951035069684
Formatet audio:
Dolby Pro Logic II, Dolby True HD, DTS Neo: 6, DTS-HD Master
Fuqi për kanal W:
135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
434
Kodi:
AVRS650HBB
Komandë:
Konsumi maksimal W:
340
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia mm:
151
Marrës:
FM
Marrës FM AM:
Mbështetje për 4K UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
5,2
Pesha kg:
7,8
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kompozit hyrës/dalës, HDMI, kufje, optik, phono, RCA, RJ-45, USB, për subwoofer (dalës)
Prodhuesi:
Denon
Spotify:
Trashësia mm:
339
WiFi:

Bashkangjitja Pranues sinjalesh Denon AVR-S650H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE