Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dritë IMMAX Neo 3x RGB+CCT, LED, 1m, ZigBee

Kodi i produktit:
259988
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957007604
Fluksi i ndriçimit lm:
406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi orë:
25 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dritat LED vijnë për t'ju ndriquar shtëpitë tuaja. Këto drita vijnë me fluks të ndriqimit 406 lm, me ndrrimin e ciklit deri në 100000 dhe me jetëgjatësi deri në 25 000 orë. Këto drita mbështesin Google Home dhe Amazon Alexa, dhe ju mund ta kontrolloni ndriqimin e shtëpisë tuaj. Energjia hyrëse është 24 V, 108 mA.dhe në paketë vijnë 3 drita.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957007604
Fluksi i ndriçimit lm:
406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi orë:
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
07009T
Lansuar:
25. 4. 2019
Lloji i produktit:
Drita LED
Ndalje graduale e dritës:
Numri i ndërrimeve të ciklit:
100000
Prodhuesi:
IMMAX
Protokol:
Zigbee

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE