Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë tavoline IMMAX CORBIE LED, 3 ngjyra të dritës, e zezë

Kodi i produktit:
274171
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957089617
Fluksi i ndriçimit lm:
350
Fuqia dalëse W:
9
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llamba ekonomike LED e dizajnuar në një stil modern është e mirë për ndriçimin në shtëpi ose zyra. Avantazhi është fuqi e ulët 9W dhe prodhimi i dritës së lartë. Përdorimi i një llambë LED rrit kursimin e energjisë deri në 80%. Kjo llambë ka një krah fleksibël që lehtë mund ta anoni. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prekni dhe ju mund të rregulloni shkëlqimin e ndriçimit në nevojat tuaja. Pamja tërheqëse e llambës ilustrohet nga një ekran i dobishëm dhe i qartë që tregon informacione rreth kohës, temperaturës dhe datës. Nëse është e nevojshme, ekrani mund të fiket plotësisht, në mënyrë që ndriçimi i tij të mos shqetësojë gjumin tuaj. Llamba është e pajisur me një hyrje USB për karikim të sigurt dhe të shpejtë të pajisjes me lidhësin e duhur. Orë alarmi e integruar, ndriçim 350lm, rrymë hyrëse 12V / 1A, dimensionet 32 x 37 x 17.5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957089617
Fluksi i ndriçimit lm:
350
Fuqia dalëse W:
9
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
08961L
Lansuar:
29. 10. 2019
Lloji i produktit:
Llambë
Prodhuesi:
IMMAX
Voltazhi V:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE