Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llamp Emos LED, DEL-1321, me USB, e bardhë

Kodi i produktit:
249651
EAN:
8592920027547
Lartësia [mm]:
385
Trashësia [mm]:
170
Prodhuesi:
Emos
Numri i ndërrimeve të ciklit:
75 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo llamb elegante EMOS është e përshtatshme për ndriçimin e çdo shtëpie apo zyre moderne. Avantazhi i saj është konsumi i ulët i energjisë dhe mundësia e ndryshimit të prodhimit të dritës për të krijuar atmosferën e dëshiruar të dritës. Llamba me ndriçim LED ofron ndriçim shumë të këndshëm me funksion të zbehjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592920027547
Fluksi i ndriçimit (lm):
370
Fuqia dalëse (W):
4.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Jetëgjatësi (orë):
30000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
1538100100
Lansuar:
21. 11. 2018
Lartësia [mm]:
385
Lloji i produktit:
Llambë
Ngjyra e temperaturës [K]:
4000
Numri i dritave LED:
15
Numri i ndërrimeve të ciklit:
75 000
Prodhuesi:
Emos
Trashësia [mm]:
170
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE