Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Emos LED Classic A60 10.5W E27 3 ks, e bardhë neutrale

Kodi i produktit:
247442
EAN:
8592920064832
Lansuar:
20. 10. 2018
Prodhuesi:
Emos
Prizë:
E27
Numri i pakove:
3+

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi Emos LED ju ofron dritë të mirë neutrale, të bardhë. Është zëvendësim i mirë për poçin e zakonshëm 75W E27. Në pako përfshihen 3 poça. Ulni shpenzimet e elektricitetit, dhe zëvendësoni poçet e zakonshme me LED. Kjo teknologji ofron deri në 80% më pak shpenzim se poçet halogjene. Avantazhet: Kurseni energji dhe ulni shpenzimet Formë kompakte Jetëgjatësia deri në 30,000 orë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592920064832
Fluksi i ndriçimit (lm):
1 060
Forma e poçit:
Classic A60
Fuqia [W]:
10,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Jetëgjatësi (orë):
30000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
1525733414
Lansuar:
20. 10. 2018
Lartësia [mm]:
110
Ngjyra e temperaturës [K]:
2 666
Numri i ndërrimeve të ciklit:
25 000
Numri i pakove:
3+
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Emos
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE