Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Osram LED Filament STAR ClasB 4W 827 E14 noDIM A++ 2700K

Kodi i produktit:
249004
EAN:
8006023054633
Fluksi i ndriçimit (lm):
470
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi modern LED me bazë E14 zëvendëson poçin tradicional inkandeshent, i cili mund të përdoret në llampa, llambadar dhe të ngjashme. Konsumimi i energjisë është 4 W, i cili korrespondon me poçin klasik 40 W dhe rrezaton një ngjyrë të bardhë të dritës. Ka klasin e energjisë A ++ dhe deri në 80% konsumim më të ulët të energjisë krahasuar me llambat inkandeshente. Pikat kryesore: Temperatura: 2700 K Kohëzgjatja: 15,000 orë Klasa e energjisë A ++

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8006023054633
Fluksi i ndriçimit (lm):
470
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
15 000
Klasa e energjisë:
A++
Kodi:
4052899941557
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
3 333
Numri i pakove:
1
Prizë:
E14
Prodhuesi:
Osram
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE