Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Osram LED Filament Vintage 1906 Globe 125 2,5W 825 E27 noDIM A+ 2500K

Kodi i produktit:
249009
EAN:
4058075808980
Fluksi i ndriçimit (lm):
225
Forma e poçit:
Globe
Fuqia [W]:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi modern LED me bazën E27 është zëvëndësuesi më i mirë i poçave të tjerë tradicional. Mund të përdoret edhe në llustera. Ka fuqi 2.5 W dhe rrezaton një ngjyrë të bardhë e të lehtë të dritës. Lloji i energjisë A++ mundëson 80% më pak shpenzim energjie se sa poçat e rëndomtë. Dizajni 1906 Globe do t’ju ndriçojë shtëpinë për 15,000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4058075808980
Fluksi i ndriçimit (lm):
225
Forma e poçit:
Globe
Fuqia [W]:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
15 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
4058075808980
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
2500
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Osram
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE