Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Osram LED STAR ClasA 13W 840 E27 noDIM A+ 4000K

Kodi i produktit:
248978
EAN:
4052899272415
Fluksi i ndriçimit (lm):
1 521
Forma e poçit:
Classic A60
Fuqia [W]:
13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Osram STAR është poç elektrik që mund të vendoset në hapësirën E27 dhe të zëvendësoj poçin klasik të llambave dhe t'ju jep më shumë ndriçim me më pak shfrytëzim të energjisë elektrike. Aksesori fuksionon me fuqi 13W, i përket klasës A+ të efiçiencës dhe ka jetëgjatësi deri në 15,000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4052899272415
Fluksi i ndriçimit (lm):
1 521
Forma e poçit:
Classic A60
Fuqia [W]:
13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
15 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
4052899272415
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
4000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Osram
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE