Poç elektrik Osram LED SUPERSTAR MR16 36° 5W 827 GU5.3 DIM A+ 2700K

Kodi i produktit:
248990
EAN:
4052899390072
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Forma e poçit:
Bodový
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4052899390072
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Forma e poçit:
Bodový
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Kodi:
4052899390072
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
3 333
Numri i pakove:
1
Prizë:
GU5,3, MR16
Prodhuesi:
Osram

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE