Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Osram LED SUPERSTAR MR16 36° 7,8W 827 GU5.3 DIM A+ 2700K

Kodi i produktit:
248992
EAN:
4052899389991
Fluksi i ndriçimit (lm):
621
Forma e poçit:
Bodový
Fuqia [W]:
7,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi LED vjen me konsum të energjisë 7.8 W, i cili korrespondon me llambën klasike 50W dhe ofron një ngjyrë të bardhë të ngrohtë. Zgjedhja e ndriçimit të cilësisë sigurisht do të jetë ideale nga klasa e energjisë A +, temperatura e dritës 2700 K dhe deri në 80% konsum më të ulët të energjisë krahasuar me llambat inkandeshente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4052899389991
Fluksi i ndriçimit (lm):
621
Forma e poçit:
Bodový
Fuqia [W]:
7,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
4052899389991
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
3 333
Numri i pakove:
1
Prizë:
GU5,3, MR16
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE