Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Retlux RLL 260 C35 E14 6W CW

Kodi i produktit:
253254
EAN:
8590669208449
Lartësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Prodhuesi:
Retlux
Prizë:
E14

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi elektrik LED me prizë E14 dhe fuqi 6W do të zëvendësojë poçin klasik 40W. Ky poç ofron dritë të ftohtë të bardhë me 470 lm dalje. Jetgjatësia është deri në 20,000 orë dhe ju kurseni energji dhe ulni kostot e energjisë elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669208449
Fluksi i ndriçimit (lm):
470
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
37
Jetëgjatësi (orë):
20000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
50002504
Lansuar:
31. 1. 2019
Lartësia [mm]:
100
Ngjyra e temperaturës [K]:
2 666
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E14
Prodhuesi:
Retlux
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE