Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Retlux RLL 267 G45 E27 miniG 6W DL

Kodi i produktit:
253274
EAN:
8590669208517
Lartësia [mm]:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Prodhuesi:
Retlux
Prizë:
E27

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi elektrik Retlux RLL 267 LED me fuqi 6 W ofron konsum shumë të ulët të energjisë dhe ngjyra të lehta 6500K, rezistencë të lartë dridhjeje, jetëgjatësi më shumë se 20000h, pa rrezatim UV dhe fuqi të menjëhershme. Nuk përmban merkur dhe substanca të tjera të rrezikshme. Funksionon pa problem edhe në temperatura të ulëta. Tensioni 220-240V. Klasa e energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669208517
Fluksi i ndriçimit (lm):
470
Forma e poçit:
Miniglobe
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Jetëgjatësi (orë):
20000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
50002511
Lansuar:
31. 1. 2019
Lartësia [mm]:
80
Ngjyra e temperaturës [K]:
6500
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Retlux
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE