Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Solight LED, 10W, E27, 3000K, 270°, 810lm

Kodi i produktit:
248325
EAN:
8592718015015
Fluksi i ndriçimit (lm):
810
Fuqia [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718015015
Fluksi i ndriçimit (lm):
810
Fuqia [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
WZ505
Lansuar:
31. 10. 2018
Lartësia [mm]:
111
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
20000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Solight
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE