Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Solight LED, 5W, GU10, 4000K, 400lm, i bardhë

Kodi i produktit:
248344
EAN:
8592718018757
Fluksi i ndriçimit (lm):
400
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spot LED bulb me kapak GU10 përfshin Epistar SMD2835 SMD chips. Fuqia e saj është 5W dhe ofron një ngjyrë neutrale të bardhë me një kënd 120 °, kurse prodhimi i dritës është 400 lm, i cili korrespondon me rreth 35W të halogjenit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718018757
Fluksi i ndriçimit (lm):
400
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Jetëgjatësi (orë):
35000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
WZ317A
Lansuar:
31. 10. 2018
Lartësia [mm]:
54
Ngjyra e temperaturës [K]:
4000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
6 000 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
GU10
Prodhuesi:
Solight
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE