Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç Forever LED, G120, E27, 15W, e bardhë e ngrohtë

Kodi i produktit:
256812
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5900495382597
Fluksi i ndriçimit lm:
4 340
Forma e poçit:
Globe
Fuqia W:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi Forever vjen me prizë E27, dhe me voltazh 230 V. Fluksi i ndriqimit të poçit është 1430 lm, ndërsa ngjyra e temperaturës 3.000 K, numri i ndërimeve të ciklit është 15 000, ndërsa jetëgjatësia 30000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5900495382597
Fluksi i ndriçimit lm:
4 340
Forma e poçit:
Globe
Fuqia W:
15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi orë:
30000
Kodi:
82597
Lansuar:
12. 3. 2019
Ngjyra e temperaturës K:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi V:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE