Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç Forever LED C37 E14 6W (6000K), e bardhë

Kodi i produktit:
256649
EAN:
5900495590046
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi elektrik LED ju jep një dritë të bardhë dhe vjen me 6W dhe është një zëvendësim i madh për poçin tuaj të zakonshëm 40W me E14. Ky poç vjen me fluksin e ndriqimit 480 lm, jetëgjatesi deri në 50.000 orë dhe temperatura e ngjyrës éshtë 6,000 K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495590046
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
6 000 000
Kodi:
90046
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
106
Ngjyra e temperaturës [K]:
6 000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E14
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE