Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç Forever LED C37 E14 6W (6000K), e bardhë

Kodi i produktit:
256649
EAN:
5900495590046
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi elektrik LED ju jep një dritë të bardhë dhe vjen me 6W dhe është një zëvendësim i madh për poçin tuaj të zakonshëm 40W me E14. Ky poç vjen me fluksin e ndriqimit 480 lm, jetëgjatesi deri në 50.000 orë dhe temperatura e ngjyrës është 6,000 K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495590046
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
Qiri
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
6 000 000
Kodi:
90046
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
106
Ngjyra e temperaturës [K]:
6 000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E14
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE