Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç Forever LED G120 E27 15W (4000K), e bardhë neutrale

Kodi i produktit:
256813
EAN:
5900495645357
Fluksi i ndriçimit (lm):
4 340
Fuqia [W]:
15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
30000

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni ndriçimin tuaj lehtësisht dhe shpejt në shtëpinë tuaj. Kjo llambë LED ju jep një dritë neutrale të bardhë. Është një zëvendësim për llambën tuaj të zakonshme 95W. Zvogëloni shpenzimet e energjisë elektrike, zëvendësoni llambat e zakonshme me LED. Kjo teknologji ju jep deri në 80% më pak konsumin e energjisë krahasuar me bulbs inkandeshente. Drita e burimeve LED është rreth 10 herë më e lartë se llamba konvencionale. Kurseni energji duke ulur kostot e energjisë elektrike Fluksi i ndritshëm 1430 lm Jetë deri në 30,000 orë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495645357
Fluksi i ndriçimit (lm):
4 340
Fuqia [W]:
15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
30000
Kodi:
45357
Lansuar:
12. 3. 2019
Ngjyra e temperaturës [K]:
4500
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE