Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç Forever LED G45 E27 6W (4500K), e bardhë

Kodi i produktit:
256657
EAN:
5900495597267
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever LED është poç elektrik që ju jep dritë të këndshme, jetë të gjatë dhe kursim të energjisë. Shndërrojeni dhe modelojeni shtëpinë sipas imazhit të cilin e keni imagjinuar dhe përfitoni nga poçi elektrik që ju plotëson ato kërkesa. Kjo llambë LED ju jep një dritë të bardhë me fuqi 6W dhe është një zëvendësim i madh për llambën tuaj të zakonshme 41W si dhe ka deri në 80% më pak konsumin e energjisë krahasuar me poçat inkandeshente. Poashtu, ky poç elektrik mund të vendoset në hapësirën E27 dhe ka jetëgjatësi deri në 30.000 orë të përdorimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495597267
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
45
Jetëgjatësi (orë):
30000
Kodi:
97267
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
78
Ngjyra e temperaturës [K]:
4500
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE