Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç Forever LED G9 6W (6000K)

Kodi i produktit:
256745
EAN:
5900495644237
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
JC
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Drita e këndshme, jeta e gjatë dhe kursimi i konsiderueshme i energjisë kur përdorni këtë llambë LED me një bazë G9 do ju befasojë në krahasim me klasiken. Zëvendësoni ndriçimin shpejt dhe lehtë në shtëpinë tuaj me një dritë të ftohtë e të bardhë që është ekuivalente me një llambë të zakonshme 41 vat. Poçi ka fluks të ndriçimit prej 480 lumen, lloji të prizës: G9, jetëgjatësi prej 25,000 orë dhe fuqi 6 vat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495644237
Fluksi i ndriçimit (lm):
480
Forma e poçit:
JC
Fuqia [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
16
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Kodi:
44237
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
60
Ngjyra e temperaturës [K]:
6 000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
G9
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE