Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç Forever LED GU10 8W, e bardhë e ngrohtë

Kodi i produktit:
256736
EAN:
5900495597380
Fluksi i ndriçimit (lm):
640
Forma e poçit:
Spot
Fuqia [W]:
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky poç ekonomik LED me bazë GU10 është ekuivalentë me poçin e zakonshëm 50 W. Ngjyra e tij është e bardhë e ngrohtë me fluks 640 lumenë, temperaturë 3000K, kapacitet 8 W dhe jetëgjatësi 30,000 orë përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495597380
Fluksi i ndriçimit (lm):
640
Forma e poçit:
Spot
Fuqia [W]:
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Jetëgjatësi (orë):
30000
Kodi:
97380
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
55
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
GU10
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE