Poça elektrike Retlux REL 18 LED GU10 4x5W

Kodi i produktit:
253285
EAN:
8590669203529
Lartësia [mm]:
55
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Prodhuesi:
Retlux
Prizë:
GU10

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Retlux REL 18 LED është një set i poçave elektrik që mund të vendosen në hapësirën GU10 dhe të zëvendësojnë poçin klasik, por me më shumë ndriçim e më pak shfrytëzim të energjisë elektrike. Këta poça fuksionojnë me fuqi 5W dhe tension 230V, i përket klasës A të efiçiencës dhe ka jetëgjatësi deri në 25,000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669203529
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
50002333
Lansuar:
31. 1. 2019
Lartësia [mm]:
55
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
20000
Numri i pakove:
4
Prizë:
GU10
Prodhuesi:
Retlux
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE