Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i poçave elektrik Retlux REL 18 LED GU10 4x5W

Kodi i produktit:
253285
EAN:
8590669203529
Lartësia [mm]:
55
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Prodhuesi:
Retlux
Prizë:
GU10

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Retlux REL 18 LED është një set i poçave elektrik që mund të vendosen në hapësirën GU10 dhe të zëvendësojnë poçin klasik, por me më shumë ndriçim e më pak shfrytëzim të energjisë elektrike. Këta poça fuksionojnë me fuqi 5W dhe tension 230V, i përket klasës A të efiçiencës dhe ka jetëgjatësi deri në 25,000 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669203529
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
50002333
Lansuar:
31. 1. 2019
Lartësia [mm]:
55
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
20000
Numri i pakove:
4
Prizë:
GU10
Prodhuesi:
Retlux
Ueb-i i prodhuesit:
Retlux.cz/home
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE