Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona for iRobot Roomba

Kodi i produktit:
126565
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT6035
Lansuar:
12 Prill 2013
Prodhuesi:
Patona

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona Ni-MH me një kapacitet prej 3300 mAh dhe voltazh prej 14.4V është një bateri zëvendësuese e baterisë origjinale. Është bateri mjaft fuqishme e cila përshtatet 100% me baterinë origjinale. Jetëgjatësia e kësaj baterie është deri në 120 minuta ndërsa rimbushja zgjatë deri në 3 orë. Kjo bateri është e përshtatshme për fshesat elektrike Roomba 505, 500, 510, 520, 521, 530, 531, 532, 534 PET, 535, 540, 570, 580, 581, 610, 700, 760, 770, 780,R3, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT6035
Lansuar:
12 Prill 2013
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE