Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Motorola TLKR T82 Extreme, e verdhë/ e zezë

Kodi i produktit:
255673
EAN:
5031753007171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
D8P00811YDEMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Motorola është projektuar për t'ju mbajtur të lidhur, për aktivitete në natyrë si ski, çiklizëm ose alpinizëm në largësi deri 10 km linjë ajrore. Kjo radio është shumë e lehtë për tu përdorur dhe është rezistente ndaj ujit. Radioja ju ofron një numër karakteristikash si ekran, 16 kanale + 121 kodime, elektrik dore LED, alarme vibrimi. Radio vjen me dimensionet 57 x 181 x 33 mm dhe peshon 197 g. Paketa përfshin: 2 walkie-talkies, 2 rrip clip, dy lidhje mikro USB, 2 bateri NiMH, 2 shirita qafe, 2 kufje dhe një mbajtëse për radion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
D8P00811YDEMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE