Radio Motorola TLKR T82 Extreme, e verdhë/ e zezë

Kodi i produktit:
255673
EAN:
5031753007171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
D8P00811YDEMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Motorola është projektuar për t'ju mbajtur të lidhur, për aktivitete në natyrë si ski, çiklizëm ose alpinizëm në largësi deri 10 km linjë ajrore. Kjo radio është shumë e lehtë për tu përdorur dhe është rezistente ndaj ujit. Radioja ju ofron një numër karakteristikash si ekran, 16 kanale + 121 kodime, elektrik dore LED, alarme vibrimi. Radio vjen me dimensionet 57 x 181 x 33 mm dhe peshon 197 g. Paketa përfshin: 2 walkie-talkies, 2 rrip clip, dy lidhje mikro USB, 2 bateri NiMH, 2 shirita qafe, 2 kufje dhe një mbajtëse për radion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007171
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
D8P00811YDEMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE