Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radiomarrës Motorola TLKR T92 H2O

Kodi i produktit:
255675
EAN:
5031753006907
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A9P00811YWCMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radiomarrësit TLKR T92 H2O janë mënyra më e mirë për të qëndruar në lidhje gjatë aktiviteteve afër ujit si peshkimi apo shëtitja me anije. Përdoren lehtë dhe kanë mbulim deri në 10 km. Radiomarrësit T92 H2O kanë veti të rëndësishme si ekranin e fshehur, 8 kanale + 121 kode, drita gjatë kontaktit me ujë, njoftime me dridhje, dhe mbështetje për kufje. Furnizimi me energji bëhet përmes baterive të përfshira ose baterive AA (nuk përfshihen). Paketimi përmban: 2 radiomarrëse, 2 kapëse për rripa, 2 konektorë USB, 2 bateri 4NiMH dhe çantë praktike. Transmetuesi ka dimenzione 61 x 180 x 38 mm dhe peshë 246g (me kapëset e rripit dhe bateri).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753006907
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A9P00811YWCMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE