Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radiomarrës Motorola TLKR T42, 3 copë, të bardhë

Kodi i produktit:
255666
EAN:
5031753007515
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811MDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E thjeshtë, kompakte dhe e lehtë për tu përdorur nga e gjithë familja kur ju jeni në markete të mëdha ose duke shëtitur. Radiomarrësja TLKR T42 është zgjidhja perfekte për të qenë në kontakt, pa marrë parasysh nëse jeni në shtëpi apo jashtë. Pajisja nuk kërkon ndonjë licensë. Ajo ka një ekran LCD, 16 kanale dhe një rreth prej 4km falas për thirrje dhe biseda. Ajo përmban një rrip duke e bërë sa më të përshtatshme për mbajtje. Pajisja merr energji nga 3 bateri AAA (ato nuk përfshihen në paketë). Ajo ka dimensione 48 x 136 x 27 mm dhe peshë prej 79 gram (pa bateri). Seti përban 3 bateri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007515
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811MDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE