Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radiomarrëse Motorola TLKR T42, të kaltër

Kodi i produktit:
255664
EAN:
5031753007508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811LDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radiomarrëset T42 kanë 16 kanale dhe distancë deri në 4 km për thirrjet. Ata gjithashtu kanë një rrip për përshtatje të rehatshme dhe një sërë stickers për të personalizuar walkie-talkie-n tuaj. Radioja mundësohet nga 3 bateri AAA. Ka përmasa 48 x 136 x 27 mm dhe peshë prej 79 g (pa bateri). Seti 2 radio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811LDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE