Radiomarrëse Motorola TLKR T42, të kaltër

Kodi i produktit:
255664
EAN:
5031753007508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811LDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radiomarrëset T42 kanë 16 kanale dhe distancë deri në 4 km për thirrjet. Ata gjithashtu kanë një rrip për përshtatje të rehatshme dhe një sërë stickers për të personalizuar walkie-talkie-n tuaj. Radioja mundësohet nga 3 bateri AAA. Ka përmasa 48 x 136 x 27 mm dhe peshë prej 79 g (pa bateri). Seti 2 radio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007508
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B4P00811LDKMAW
Lansuar:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE