Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radiomarrëse Motorola TLKR T82 Extreme, RSM, verdhë/zezë

Kodi i produktit:
255671
EAN:
5031753007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B8P00811YDZMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

E thjeshtë, kompakte dhe e lehtë për tu përdorur nga e gjithë familja kur ju jeni në markete të mëdha, skijim, çiklizëm apo ngjitje të maleve. Radiomarrësja TLKR T82 është zgjidhja perfekte për të qenë në kontakt, pa marrë parasysh nëse jeni në shtëpi apo jashtë. Pajisja nuk kërkon ndonjë licensë. Ajo ka një ekran të fshehur, 16 kanale + 121 kode, dritë LED, njoftime me vibrim dhe xhek për lidhje me kufje. Ajo merr energji nga 2 bateri AA (nuk janë të përfshira në paketë). Paketa përfshin: 2 rripa, 2 lidhësa mikro USB, 2 bateri NiMH, 2 altoporlantë me një mikrofon për thirrje dhe bisedim dhe një kasë mbajtëse. Pajisja ka dimensione 57 x 181 x 33 mm dhe peshë prej 197 gram (me rrip mbajtës dhe bateri).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031753007195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
B8P00811YDZMAG
Lansuar:
27. 2. 2019
Pesha [g]:
197
Prodhuesi:
Motorola
Ueb-i i prodhuesit:
Motorola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE