Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Buton i emergjencës SOS Evolveo Sonix

Kodi i produktit:
79778
EAN:
8594161332251
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS SOS
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ButonI emergjent me sistem wireless dhe alarm, përdoret në raste emergjente, psh gjatë plaçkitjeve. Sistemi i funksionimit të pajisjes është shumë i thjeshtë, në rast prekje të butonit pajisja në mënyrë automatike i dërgon thirrje numrave të ruajtur në sistemin e memories së saj. Gjithashtu këtyre numrave iu dërgon edhe mesazhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161332251
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS SOS
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Evolveo

Bashkangjitja Buton i emergjencës SOS Evolveo Sonix edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE