Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Buton i emergjencës SOS Evolveo Sonix

Kodi i produktit:
79778
EAN:
8594161332251
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS SOS
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ButonI emergjent me sistem wireless dhe alarm, përdoret në raste emergjente, psh gjatë plaçkitjeve. Sistemi i funksionimit të pajisjes është shumë i thjeshtë, në rast prekje të butonit pajisja në mënyrë automatike i dërgon thirrje numrave të ruajtur në sistemin e memories së saj. Gjithashtu këtyre numrave iu dërgon edhe mesazhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161332251
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS SOS
Lansuar:
10 Maj 2011

Bashkangjitja Buton i emergjencës SOS Evolveo Sonix edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE