Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor i nivelit të ujit Wireless Evolveo Sonix

Kodi i produktit:
85886
EAN:
8594161332497
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS WTD
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Evolveo Sonix ju sjell matësin me detektorë për nivelin e ujit në shtëpinë apo objektin tuaj i cili posedon sistem Wireless. Pajisja gjatë tejkalimit të nivelit të ujit të programuar, dërgon sinjale me anë të sistemit Wireless tek pajisjet e ruajtura në memorien e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161332497
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS WTD
Prodhuesi:
Evolveo

Bashkangjitja Detektor i nivelit të ujit Wireless Evolveo Sonix edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE