Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sensor i lëvizjeve Evolveo Sonix

Kodi i produktit:
84135
EAN:
8594161332398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS PIR P
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Evolveo Sonix ju sjell pajisjen e cila mundëson kapjen e lëvizjeve të kafshëve të vogla si qentë apo macet. Pajisja ka hapësirë kapëse të lëvizjeve 110 shkallë horizontalisht dhe 60 shkallë vertikalisht. Largësia e kapjes së sinjaleve të lëvizjes është 8 deri 12 metra. Në rast të kapjes së sinjaleve të lëvizjes me anë të teknologjisë infrared, pajisja dërgon mesazhe tek numrat e ruajtur në memorien e brendshme të tij. Sensori funksionon me anë të përdorimit të baterisë 9 V dhe ka jetëgjatësi deri në 9 muaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161332398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS PIR P
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE