Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor i lëvizjeve Wireless Evolveo Sonix PIR, i bardhë

Kodi i produktit:
84134
EAN:
8594161332381
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS PIR C
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Evolveo Alarmex ju sjellë pajisjen për kapjen e lëvizjeve, e cila ka imunitet në kapjen e lëvizjeve të kafshëve të vogla si qentë apo macet. Pajisja ka hapësirë kapëse të lëvizjeve në360 shkallë ndërsa largësia e kapjes së sinjaleve të lëvizjes është 2.4 metra. Në rast të kapjes së sinjaleve të lëvizjes me anë të teknologjisë infrared, pajisja dërgon mesazhe tek numrat e ruajtur në memorien e brendshme të tij. Sensori funksionon me anë të përdorimit të baterisë 9 V dhe ka jetëgjatësi prej 6 deri 9 muaj varur nga përdorimi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161332381
Fokus:
Kamerë sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACS PIR C
Prodhuesi:
Evolveo

Bashkangjitja Sensor i lëvizjeve Wireless Evolveo Sonix PIR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE