Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor wireless Sencor SWS TH8400 për SWS 8400

Kodi i produktit:
223302
EAN:
8590669226221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sencor SWS 8400
I përdorshëm me markat:
Sencor
Kodi i prodhuesit:
8590669226221

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori i jashtëm pa tel, i dizajnuar për stacion të motit Sencor SWS TH8400. Ofron matjen e temperaturës dhe lagështisë çdo 1 minutë, përhapet deri në 30 metra në zona të hapura dhe pa ndërhyrje elektromagnetike, gjithashtu ofron matjen e temperaturës në natyrë nga -20 ° C deri +60 ° C. Me instalim të thjeshtë, dhe i vogël madhësia. Ky seznor operon përmes 2 baterive 1.5C AA dhe ka peërmasa 65 x 35 x 100mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669226221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sencor SWS 8400
I përdorshëm me markat:
Sencor
Kodi i prodhuesit:
8590669226221
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE