Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Detektor për lëvizje iGET SECURITY P1

Kodi i produktit:
149770
EAN:
6901628377021
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
P1
Lansuar:
29 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iGET SECURITY P1 është një detektor me wireless, i cili është projektuar kryesisht për alarmet iGET SECURITY. Këta detektorë janë në përputhje me marka të tjera dhe mund të projektohet në të gjitha dhomat që ju doni të kontrolloni. Ky detektor përmban dy LED sinjalizues, duke ofruar zgjerim të lehtë dhe ruajtjen e baterisë deri në një vit. Ky detektor mbulon hapësirë deri në 10m. Sinjali për njësi pamore është deri në 80 metra dhe ka antenë të zgjatur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901628377021
Fokus:
Detektor dhe senzor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
P1
Lansuar:
29 Mars 2014
Prodhuesi:
IGET
Protokol:
Sipas dëshirës

Bashkangjitja Detektor për lëvizje iGET SECURITY P1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE