Alarm iGET SECURITY P11

Kodi i produktit:
149776
EAN:
6901628377120
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
P11
Lansuar:
29 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alarmi iGET SECURITY P11 është alarm i jashtëm, i përshtatshëm për vendosje në shtëpi, garazh dhe vendet e tjera që dëshironi t'i kontrolloni. Alarmi është i përshtatshëm për të gjitha vendet që dëshironi t'i mbroni nga hajdutët. Ka një fuqi të sinjalit prej 110 db dhe një dritë të kuqe LED të ndritshme. Bateria zgjat deri në një vit. Shtrirja e sinjalit arrin një sipërfaqe deri në 80 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901628377120
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
P11
Lansuar:
29 Mars 2014
Prodhuesi:
IGET
Protokol:
Sipas dëshirës

Bashkangjitja Alarm iGET SECURITY P11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE