Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë EVOLVEO për Securix

Kodi i produktit:
252511
EAN:
8594161338055
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS RMS
Lansuar:
18. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidheni shpejtë dhe lehtë telekomandën tuaj me njësinë kryesore EVOLVEO Securix dhe bëni të lehtë kontrollimin e alarmit. Kjo telekomandë dhe mbajtëse çelësash e vogël dhe elegante përmban tre butona: - Aktivizimi total - aktivizon një alarm kur askush nuk është në shtëpi. Të gjithë sensorët janë aktivë. - Çaktivizimi - çaktivizon të gjithë sensorët dhe njësinë kryesore. - Butoni i alarmit SOS - aktivizon një alarm të menjëhershëm, p.sh. në rast të një grabitje në një situatë ku alarmi është çaktivizuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338055
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACS RMS
Lansuar:
18. 1. 2019
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE