Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Set alarmi iGET SECURITY M2B, i bardhë

Kodi i produktit:
147397
EAN:
6901628377007
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M2B
Lansuar:
5 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i pajisjeve për montim të alarmit në shtëpi apo kompaninë tuaj iGET Security është set i cili mundëson instalim të lehtë në lokacionin tuaj të preferuar, ka sistem të sigurisë me senzorë lëvizjeje dhe mundëson kontakt direkt të deri 6 numrave me SMS në rast rreziku. Seti i pajisjes përbëhet nga: Mikrofoni, altoparlanti, butonat për aktivizim, deaktivizim, monitorim, ka në përbërje 3 komanda që funksionojnë në distancë, ekran LCD që mundëson përcjelljen e kohës reale dhe aktivizimit adapterin e rrymës dhe 2 senzorë të lëvizjes të cilët mundësojnë funksionim të plotë pa kabllo dhe funksionojnë në distancë deri 80 metra larg pajisjes. Seti në përbërje ka 2 senzorë të lëvizjes të cilët aktivizohen në mënyrë automatike gjatë kapjes së lëvizjeve të pa autorizuara, dhe në moment aktivizojnë alarmin i cili mundësohet nga një sirenë e cila duhet të vendoset në pjesën e jashtme të shtëpisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6901628377007
Fokus:
Sisteme sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M2B
Lansuar:
5 Mars 2014
Protokol:
Sipas dëshirës

Bashkangjitja Set alarmi iGET SECURITY M2B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE