Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray Player Samsung BD-H8500, i zi

Kodi i produktit:
149580
EAN:
8806085946286
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
282

Si të porosisim në Gjirafa50?

313.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ju ofron mundësinë që ju të shfaqni të gjitha llojet e medias blu ray, duke përfshirë blu-ray 3D, DVD, CD, si dhe të tjera nga USB dhe burimet e tjera nga shtëpia juaj. Pajisja përmban një tuner DVB-T / C, i cili ju mundëson që të ruani programet tuaja të preferuara në hard disk-un e integruar prej 500GB. Përveç këtyre, pajisja ka rezolucion Ultra HD, procesor me bërthamë të dyfishtë, si dhe mbështet teknologjitë Smart Hub, Dolby Digital Plus / TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, BD Wise, BD Wise Web, AllShare, Anynet + (HDMI-CEC), Quick Start, DLNA dhe kontroll nga smartfoni juaj. Poashtu ofron dhe mundësinë për HDMI, Ethernet, USB 2.0, Wireless. Dimensionet janë 430 x 55 x 282 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806085946286
Formate audio:
AAC, DTS, MP3, WMA
Formatet e kompresimit të videove :
AVCHD, DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
HDMI:
Kapaciteti i hard diskut [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
BD-H8500/EN
Lartësia [mm]:
55
Lloji i playerit:
Recorder, Desktop
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Samsung
RJ-45:
Trashësia [mm]:
282
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE