Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Synology NAS VS360HD VisualStation

Kodi i produktit:
173131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VS360HD
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguroni shtëpinë tuaj me pajisjen e mençur nga Synology. Pajisja mbikëqyrëse VS360HD është në gjendje që të procesoj sinjale nga deri në 36 kameria IP me rezolucion të lartë HD 720p. Kjo pajisje ju sjellë pamjet në monitor apo TV, qoftë në zyrë apo dhomë të ndejës. Ka një dizajn kompakt dhe është një pajisje perfekte për mbikëqyrjen e objekteve të vogla dhe të mëdha.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VS360HD
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Synology NAS VS360HD VisualStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE